Jūs un San Patrick salons Rīgā

San Patrick in Riga
Cienījamās līgavas!
Mūsu durvis ir vienmēr atvērtas Jums. Nāciet un jūtieties kā mājās. Jūs sagaidīs personīgais konsultants, kurš izrunāsies ar Jums un uzzinās Jūsu vēlmes, pēc tam palīdzēs izvēlēties kleitas fasonu un piemēroto dizainu. Izjūtiet mūsu kolekciju burvību un baudiet izvēli.


Kleitas izvēle.
Mēs iesakām pielaikot Jums visvairāk iepatikušās kleitas, lai saprastu, kādi modeļi Jums piestāv visvairāk un visizdevīgāk izceļ Jūsu augumu. Mēs palīdzēsim uzlaikot Jūsu izvēlēto kleitu ar visiem aksesuāriem – matu rotājumiem, plīvuru, kurpēm, apakšsvārkiem un cimdiem. Salonā piedāvājām ap 100 modeļiem salonā (pārdošana un noma) un ap 200 modeļu uz pasūtījuma visdažādākās kombinācijās. Apmaksas un pasūtījuma noteikumi ir šādi: summas trešā daļa jāapmaksā pasūtījuma noformēšanas brīdī, viena trešdaļa pirmās pielaikošanas laikā un atlikums kleitas saņemšanas dienā.Kleitas pasūtīšana.
Ieteicamais pasūtīšanas termiņš – 2-4 mēneši līdz kāzām. Ar šo laiku pietiks, lai uzšūtu kleitu darbnīcās bez steigas, izjusti un pamatīgi veikt visas pielaikošanas salonā. Tomēr gadījumos, kad kleita nepieciešama steidzami, mēs esam paredzējuši arī īpašo servisu. Mums galvenais esat Jūs un Jūsu kāzas.

„SAN PATRICK” piedāvā vairāk nekā 200 kāzu kleitu, kas fiziski neietilpst mūsu salonā. Tāpēc ja esat ieraudzījusi savu izvēlēto modeli mājaslapā vai albumā, mēs ar prieku pasūtīsim to vai līdzīgu modeli īpaši Jums un pēc Jūsu izmēriem.
Kleitu paraugi, ko piedāvājam pielaikot salonā, ir paredzēti, lai sniegtu priekšstatu par modeļiem. Jūsu kleita tiks pasūtīta pēc Jūsu izmēriem un pielāgota pirmās un otrās pielaikošanas laikā.

Pirmā pielaikošana.
Tātad, kleita ir izvēlēta un pasūtīta. Viss ir gatavs pirmajai pielaikošanai. Norunātajā dienā un laikā Jūs sagaidīs personīgais konsultants un šūšanas meistars, lai vēlreiz piefiksētu Jūsu izmērus un veiktu nepieciešamās korektīvas. Kleitu piespraudīs ar kniepadatām, piedzīs tā garumu. Patīkami apzināties, ka pirmo pielaikošanu veic vesela profesionāļu komanda, kuri saudzīgi un rūpīgi strādā pie Jūsu tērpa.

San Patrick in Riga

Otrā pielaikošana.
Otrā pielaikošana ir savā ziņā kāzu mēģinājums. Šajā pielaikošanā tiek veiktas pēdējās korekcijas un vilcieni pirms kāzām. Mēs parādīsim, kā ir jākustas kāzu tērpā, kā apsēsties, kā saņemt velci deju laikā. Iesakām uz otro pielaikošanu paņemt līdzi to cilvēku, kurš palīdzēs Jums tērpties un sakārtos kleitu ceremonijas laikā. Pielaikošanas laikā Jūs gūsiet milzīgu baudu, jo tieši šajā brīdī ieraudzīsiet, cik skaista esat un izjutīsiet, ka viss notiek tieši tā kā plānots.

Kleitas saņemšana.
Saņemt kleitu varēs jebkurā Jums piemērotā dienā, parasti tas notiek dienu vai divas pirms kāzām. Uz šo brīdi kleita tiks izgludināta un gatava izsniegšanai. Mēs sniegsim Jums dažus padomus un rekomendācijas, kā izkārt kleitu un rūpēties par to. Ja būs nepieciešama papildu informācija, varat zvanīt mums tieši uz salonu.


San Patrick in Riga
 
Padomi kā rīkoties ar kleitu kāzu laikā.
1.KĀ UZVILKT KLEITU.
Iesakām izņemt kleitu no pārvalka un izkārt uz pakaramā pēc iespējas augstāk, lai tā izlīdzinātos. Gludināt kleitu nav nepieciešams, parasti tā iegūst pienācīgu izskatu uz pakaramā. Velciet kleitu caur apakšu, lai nesasmērētu to ar kosmētiku. Pēc tam uzvelciet apakšsvārkus.

2. AKSESUĀRI.
Iesakām izņemt no pārvalka plīvuru un izkārt to pēc iespējas augstāk, lai tā nesaburzītos. Kurpes labāk ievalkāt iepriekš, lai justos ērti kāzu dienā. Iesakām paņemt līdzi dažus zeķu pārus.

3.AUTOMAŠĪNĀ.
Sēžaties mašīnā ar muguru no tās puses, no kuras izkāpsiet ārā. Izlieciet velci no pretējās puses, lai sākumā no mašīnas izkāptu Jūs, bet velce sekotu.

4.CEREMONIJAS LAIKĀ.
Lai kāds palīdz pacelt un izlīdzināt velci, kad Jūs sēdīsieties. Ja apsēžaties uz krēsla ar atzveltni, velcei jābūt izkārtotai pretējā pusē no līgavaiņa. Ar visiem jautājumiem lūdzam zvanīt uz mūsu salonu, no pirmdienas līdz sestdienai, darba laikā.