Kāzu salons San Patrick Panorama Plaza Rīgā

San Patrick in Riga

Jau kuro gadu kāzu un vakara tērpu modes salonam San Patrick Latvia izdodas saglabāt līderpozīcijas sava darba profesionalitātē, sniegto pakalpojumu kvalitātē un piedāvāto zīmolu klāstā. 

San Patrick in Riga

Plašs kāzu kleitu, vakartērpu un vīriešu uzvalku piedāvājuma klāsts, kas pieejams salonā un individuāli pasūtāms, kā arī augstais salonā piedāvāto zīmolu līmenis ir ļāvuši salonam ierindoties Eiropas lielāko kāzu modes veikalu vidū.

San Patrick in Riga

Salons "San Patrick Latvia" ir oficiālais tādu pasaulslavenu zīmolu kā SAN PATRICK, LA SPOSA, White One, Its My Party, WILVORST, NEW MEN, LES ACCESSORIES pārstāvis ar savu ekskluzīvu līniju katrā no pārstāvētajiem zīmoliem.

Salons "San Patrick Latvia" piedāvā ne vien lielāko kāzu tērpu klāstu, bet arī īpaši draudzīgu un uzmanīgu attieksmi pret saviem klientiem, profesionāli atbalstot līgavu kleitas izvēlē. Sniegsim profesionālu konsultāciju vai, ja līgava zina, ko vēlas, ļausim tai pilnīgu brīvību, jo svarīgākais jau ir uzmanīgi ieklausīties un saprast - kāda tad tā ir, viņas sapņu kleita? 

San Patrick in Riga

Mēs nemitīgi attīstāmies un virzāmies uz priekšu,apmeklējam visas profesionālās kāzu modes izstādes, sekojam līdz jaunumiem un tendencēm, pēdējām modes kolekcijām un paši piedalāmies visu mūsu pārstāvēto zīmolu modes skatēs. Skrupulozi izvērtējam un atlasām labākos zīmolus un labākos tērpus mūsu salonam.

Šo īpašo dzīves brīdi uzticiet tikai profesionāļiem un ļaujiet mums kļūt par jūsu svētku daļiņu!

San Patrick in Riga